PAMERGIŲ SUKNELĖS

Be abejonės tai nuotakos ir jos palydovių kompromisas: spalvų, modelio, bei ilgio pasirinkimas atsižvelgiant į šventės tematiką, bei jaunųjų norus.

„Merginos nesipuošia, kad patiktų vaikinams. Jos puošiasi, kad patiktų sau, ir žinoma, viena kitai“
Betsey Johnson

pamergiu01
pamergiu0123
pamergiu012
pam56
pamergiu-sukneles-vilnius-ingira-salonas
pamergiu-sukneles-vilnius-ingira-salonas2
pamergiu-sukneles-vilnius-ingira-salonas3
pamergiu-suknl-ingira3
pamergiu-suknl-ingira4
pamergiu-suknl-ingira2
pamergiu-suknl-ingira
pamergiu-suknel-ingira-salonas2
pamergiu-suknel-ingira-salonas
pamergiu-suknel-ingira-salonas3
pamergiu20
pamergiu21
pamergiu23
pamergiu22
pamergiu-ingira23
pamergiu-ingira2
pamergiu-ingira234
pamergiu-ingira2345
pamergiu0123
pamergiu012
pamergiu01
pamerges-sukneles-ingira
pamerges-sukneles-ingira2
pamerges-sukneles-ingira3
pamergiu-ir-vakarines-ingira-sukneles
pamergiu-ir-vakarines-ingira-sukneles2
pamerg-ir-vakarine2
vakarine
www.ManFoto.lt 0454
partn2
www.ManFoto.lt 0452
www.ManFoto.lt 0080
www.ManFoto.lt 0069
www.ManFoto.lt 0067
www.ManFoto.lt 0060
www.ManFoto.lt 0053
www.ManFoto.lt 0057
pamerges-progines-sukneles-ingira2
pamerges-progines-sukneles-ingira

Trumpos pamergių suknelės – žavu

Kokia pati tobuliausia suknelė tinka jaunai pamergei? Žinoma, kad trumpa. Kodėl? Elementaru, tai tarsi jaunystės ženklas, lengvo nerūpestingumo simbolis. Kam slėpti savo žavias kojas, jas uždengti ilgais sijonais, save įsprausti į rėmus, to daryti tikrai nereikia.

Suprantama, kad vestuvių dieną būna svarbūs tik du asmenys. Jie savo gyvenimus sujungia, bet kodėl turėtų kentėti kiti. Žaviai atrodyti mėgsta visi, o dabar, kai rūbų pasirinkimas yra be galo didelis, tai padaryti nėra labai sudėtinga.

Pradžioje dera atsakyti į kelis labai elementarius klausimus – ar jaunieji neprieštarauja pamergių aprangos kodui, gal jie nori, kad visi apsirengtų identiška spalva, panašiu modeliu, bet nieko nesako apie pačios suknios trumpumą. Nėra tokio reikalavimo? Jums tikrai pasisekė, nes pasirinkimų skalė dar labiau prasiplėtė.

Žinoma, dera pasirinkti ir tinkamą kelią, nes šias sukneles išsinuomoti nėra labai sudėtinga, bet kai kurios merginos nori jas pasisiūti. Nebijote investuoti? Nesukite sau per daug galvos ir tai darykite. Nors nereikia pamiršti ir vieno svarbaus momento – o dar progų šiai sukniai turėsite, ar ji tiesiog gražiai supakuota kabės spintoje? Skubėti išlaidauti nereikia, gyvenime tikrai spėsite tai atlikti. Na, o smagiai šventei galima pasiruošti ir paprasčiau. Tereikia praverti suknelių nuomos salono duris ir surasti sau labiausiai patinkantį variantą.

Beje, salono darbuotojos mėgsta tokias klientes, nes jos jų darbui suteikia žavesio. Bet savo pasirinkimą visada stenkitės derinti su jaunąja, nėra nieko blogiau, nei tą didžią dieną jus visada lydės piktas žvilgsnis, nes pamergių suknelės, kad jos būtų ir trumpos visada derinamos prie bendro vestuvių stiliaus, mes esame lietuviai per daug išsišokti tikrai nemėgstame ir kiekvienas drąsesnis žingsnis neretai yra palydimas kritikos lavina. Pykti nederėtų, nes šventėje jaustis laimingai norime visi. O ieškodamos sau tinkančios ir patinkančios suknelės, jokiais būdais nepamirškite savo figūros, nes kirpimai turi tikti idealiai. Nėra nieko baisiau, nei graži suknelė, bet prastas kirpimas, nes tada mergina atrodo neproporcingai ir nepatraukliai.

Trumpų suknelių bijoti nereikia, kol esate jaunos ir žavios, dėvėkite jas kiekviena svarbesne proga.